דף הבית  אודות האתר  צור קשר  פרסמו באתר!

הבוקר שאחרי החתונה

 
 הכוכבים בשמים נוצצים, המוזיקה מתנגנת ברקע ומאות האורחים, לבושים במיטב בגדיהם, מחכים לכם בפנים זורחות ובחיוכים נרגשים. ואז זה קורה, האירוע לו ציפיתם, שאותו תכננתם בחודשים האחרונים: כל העיניים נשואות אליכם, דמעות של התרגשות ואושר זולגות על פניהן של הנשים, ואולי גם של גבר או שניים... והנה אתם נשואים. הכוס נשברת, והריקודים הסוערים לוקחים אתכם אל עבר לילה שכולו טוב. ואז מגיע הבוקר. בבוקר נמצאים רק שניכם, שוב לבד, בלי כל ערימות האורחים והחברים והמשפחה, המוזיקה והתפאורה המפוארת.

 הבוקר שאחרי החתונה הוא הבוקר הראשון בראשית חייכם המשותפים כזוג נשוי. באורח מעשי, וגם באורח סימבולי, יש לבוקר הזה חשיבות רגשית, נפשית ורוחנית רבה ביותר.

מצד אחד, אתם עייפים אחרי התקופה הלא פשוטה של הפקת החתונה. ריצות, בדיקות, ספקים, כספים, חששות, מתחים.... מצד שני, בדמכם זורם כרגע פרץ אדיר של אדרנלין, אחרי ערב שכולו שלכם ועבורכם. חברים, משפחה, קרובים יותר או פחות באו במיוחד כדי לחגוג אתכם וכולם שמחו ורקדו ושתו וכולם, כשבראשם אתם, בילו ערב שלם של אושר אופטימי וללא דאגות.

איך אפשר לגרום לבוקר שאחרי להיות הבוקר המושלם שהוא אמור להיות?

 ובכן, הבוקר המושלם מתחיל בלילה שקדם לו...

 סוויטת ליל כלולות היא משהו שאל לכם לוותר עליו. עוד בזמן שאתם מתרוצצים סביב ארגון החתונה, דאגו ללילה ולבוקר שאחרי, שיהיו אלו במקום ובאופן המושלם ביותר עבורכם.

סוויטת ליל הכלולות אמורה לכלול את כל הפינוקים האפשריים, שכן לאחר ההיי המטורף שאתם חווים ב ליל הכלולות, הנחיתה אל החיים האמיתיים צריכה להיות רכה וענוגה.

 המקומות השונים המציעים עצמם עבור הזוגות המתחתנים, עושים זאת באהבה רבה ובהשקעה אמיתית. כולם אוהבים לחוות ולהיות חלק מהיום המאושר בחייו של מישהו, אך בחרו את סוויטת הכלולות שלכם בהקפדה יתר. הדברים אותם כדאי לכם לחפש ואותם תוכלו למצוא בסוויטת כלולות יהיו:

·        מיטת אפיריון גדולה ומפנקת עם מצעים מרהיבים ונעימים.

·        ג'קוזי ענק בחדר או בגינה.

·        פינת ישיבה מלבד המיטה.

·        אביזרי אווירה כמו נרות, קטורת, שוקולדים ומשקאות.

·        מערכת שמע מצויינת.

·        חלוקי קטיפה.

·        פינת מטבחון מאובזרת.

·        סביבה שקטה ומבודדת, מיוחדת ומהפנטת ביופיה.

 הדברים הנוספים, הבאים במקביל לסוויטה עצמה יהיו לא פחות חשובים:

·        ארוחת בוקר מפנקת למיטה או לגינה.

·        טיפולי ספא שונים: עיסויים על כל סוגיהם, טיפולי פנים ויופי ואמבטיות התרגעות.

המקומות השונים יציעו לכם אפשרויות שונות לבילוי הבוקר שאחרי החתונה. זמן של לילה אחד + בוקר עד שעת צהרים מאוחרת, או חבילה, הכוללת שני לילות, יום ועוד בוקר מאוחר. חלקם יכללו ארוחת בוקר וחלקם לא, חבילת טיפולים או לא, הכל על פי רצונכם ובקשתכם. המחירים יהיו כמובן בהתאם.

 ההמלצה הגורפת היא, להשאיר את הבוקר הזה פנוי מכל עשייה. זה הזמן שלכם להתעורר להנאתכם ולהתחיל להפנים, ולעבד את החוויה הגדולה אותה חוויתם. זה הזמן שלכם למשוך את הרגע, רק עוד קצת ולהפיק ממנו את המירב.

 בכדי להיות לרגע מציאותיים, חשוב רגע להזכיר גם היבטים נוספים שעלולים לצוץ בבוקר שאחרי. גם רגשות לא קלים עלולים לצוף ולעלות בבוקר הזה וכדאי שתיקחו זאת בחשבון. מחקרים בארה"ב מראים כי 10% מהזוגות המתחתנים, לוקים ב דיכאון שאחרי חתונה.

אל תתנו לזה להלחיץ אתכם. הרי רק הגיוני הוא, שלאחר חודשים ארוכים של הכנות והתרגשויות, תבוא נפילת מתח לא פשוטה. וזוהי רק עוד סיבה למה כדאי לקחת את היום הזה ברגיעה ונעימות ובמקום שיפנק אתכם מכף רגל ועד ראש. להקדיש את הזמן רק אחד לשני, לא חייבים לרוץ לענות לכל הטלפונים, בטח ובטח לא צריכים להתעסק עם כל הספקים למיניהם, החזרת תשלומים וכו'. כל אלו יוכלו לחכות עוד יום או יומיים.

 ככל שתאגרו כוח, תנוחו ותתפנקו יהיו לכם יותר כוחות לצאת אל החיים שאחרי: סגירת קצוות מהאירוע, הערכות לירח דבש ואולי אפילו פגישת יעוץ עם עורך דין מקרקעין לקראת רכישת דירה משלכם. משם תוכלו לצאת לפרויקט הבא: הקמת בית ומשפחה בישראל.

אבל זה כבר למאמר אחר.

שיהיה במזל טוב!
חינם! סדרת טיפים עם הדברים הקטנים שעושים את ההבדל ישירות אליכם למייל -
הצטרפו וגלו גם אתם.
שם
דוא"ל