דף הבית  אודות האתר  צור קשר  פרסמו באתר!

 

לאנז'רי לחתונה - קמצוץ היסטוריה והרבה זוהר
 
טיולי השופינג לקראת החתונה הם בעצם מסע אחד ארוך ומרגש שבו פנקס השיקים פתוח והיד רושמת בשמחה את הסכום שיאפשר לך לרכוש את כל הפריטים שיהפכו את החתונה למושלמת. באגף הביגוד, מיד לאחר השמלה והנעליים, מגיע תורו של פריט שלעומת השניים האחרים, יכול להישאר איתך ולשמש אותך גם לאחר החתונה- הלאנז'רי. איזהו הלאנז'רי המושלם בשבילך? באיזה צבע כדאי לרכוש אותו? מאיזה בד? כל מה שרצית לדעת על לאנז'רי מההיסטוריה ועד היום.
   
קצת רקע
שורש המילה לאנז'רי מקורה בלטינית ובצרפתית, המילה linge שפירושה פשתן. היום המשמעות מתייחסת להלבשה תחתונה לנשים. בשנה 3000 לפנה"ס, במצריים העתיקה, תועד לראשונה הלאנז'רי. לעומת המשרתים והעבדים שלא לבשו דבר מתחת לבגדיהם, נשות מצריים מהמעמד הגבוה לבשו בגדים תחתונים. גם בימי הביניים ההלבשה התחתונה הייתה נחלתן של נשות המעמד הגבוה שהיו לובשות בגד תחתון כדי לשמור על הבגדים היקרים שלבשו מהחיכוך עם הגוף. בסוף המהפכה הצרפתית התחילו הנשים להשתחרר מהמחוכים וההלבשה התחתונה עברה להיות מיוצרת מבדים רכים יותר. בתקופה הויקטוריאנית הלאנז'רי כבר היה נחלתן של כל הנשים ומשם גם נבע השם של יצרנית בגדי ההלבשה התחתונה הגדולה בעולם, ויקטוריה סיקרט.
 
נוצצת כמו בהוליווד
הוליווד הזוהרת והנוצצת של שנות ה60 נתנה ללאנז'רי את המשמעות הסקסית והמפתה שנשמרה עד היום, ואין ספק שיום החתונה שלך הוא היום שבו את רוצה להיות הכי נוצצת שרק אפשר. לאנז'רי הפך להיות מפריט המגדיר מעמד, לפריט שמגדיר מיניות ונשיות. גם אם הוא לא נגלה לעיני כל, יש ביכולתו לתת לך את התחושה שאת סקסית וזוהרת גם מתחת לבגדים.
 
קודם כל הנוחות
יום החתונה שלך הוא יום שכולל בתוכו מגוון פעילויות שמתחילות כבר השכם בבוקר ונמשכות עד לשעות הקטנות. ביום כזה חשוב מאוד שתלבשי משהו שיהיה לך נוח ויאפשר לך לנוע בחופשיות וטבעיות. כיום יש מגוון רחב של חנויות שמציעות לאנז'רי במגוון בדים איכותיים כמו לייקרה, תחרה, סאטן ומשי ובמגוון סוגים כמו חזייה ותחתונים, חוטיני, ביריות, גרביונים ועוד. כדאי לך לבחור בבד וגזרה שהתנסית איתם בעבר ושאת יודעת שנוחים לך. בנוסף, אם יש חברת הלבשה תחתונה שאת מכירה ואוהבת, לכי קודם כל לשם לחפש את הלאנז'רי, כי לא מחליפים סוס מנצח.
 
הצבע כן קובע
לאחר שמצאת את הבד והגזרה הנוחים לך כדאי לייחס חשיבות לצבע. עולם ההלבשה התחתונה מציע הלבשה תחתונה בכל מגוון צבעי הקשת ולכל צבע יש את המסר שלו. לבן מסמל תמימות וטוהר, אדום מביא איתו תשוקה, שחור הוא צבע סקסי, אפרסק רומנטי וורוד מדגיש רכות ונשיות. כדאי לבחור בצבע שאת אוהבת שיחמיא לצבע הגוף שלך ושיעניק לך את התחושה המועדפת עליך ביום החתונה. גם אם האורחים לא רואים את הלאנז'רי, את יודעת שהוא שם.
 
לסיכום
הלאנז'רי הוא חלק משלים וחשוב בלבוש של יום חתונתך ובעיקר ללילה של ירח דבש. הלאנז'רי המושלם בשבילך הוא זה שיהיה מאוד נוח ויאפשר לך לנוע בחופשיות. כדאי מאוד שיהיה מבד איכותי שאת אוהבת וחשוב גם לבחור צבע שיגרום לך להרגיש טהורה, סקסית או רכה, לבחירתך. קני מחברת הלבשה תחתונה שאת מכירה, והכי חשוב שתאהבי את הלאנז'רי ותרגישי איתו שלמה, נשית וזוהרת. כשהאורחים יגיעו עם מתנות ושיקים, ישמחו בשבילך ויחבקו אותך, תוכלי להרגיש שהיום שלך אכן מושלם.חינם! סדרת טיפים עם הדברים הקטנים שעושים את ההבדל ישירות אליכם למייל -
הצטרפו וגלו גם אתם.
שם
דוא"ל