דף הבית  אודות האתר  צור קשר  פרסמו באתר!

עשר הצעות נישואין מקוריות

הצעת נישואין היא אירוע מחייב של פעם בחיים, ועל כן רצוי שתהיה מקורית ומושקעת. הצעת נישואין מוצלחת ומרגשת כדאי לתכנן לפרטים ולחשוב על כל מרכיביה. יש שיעדיפו להציע במיקום מוכר ואהוב – בבית למשל, ויש שיעדיפו להרגיש בעננים ולהציע במהלך טיסה פרטית בשמי הארץ, בצימר רומנטי, על שפת הים או בהופעה חיה לעיני צופים רבים. לפניך רעיונות לעשר הצעות נישואין מקוריות ביותר.

בבית
הסיסמא "אין כמו בבית" מתאימה בהחלט להצעת נישואין. תוכל להפתיע את בת הזוג עם השאלה: התינשאי לי? כתובה בעלי ורדים על גבי המיטה הזוגית בחדר השינה, בפתק על המראה במקלחת, בנרות סביב לאמבטית קצף שהכנת לבת הזוג החוזרת מהעבודה או במגנטים על המקרר.

תוך כדי משחק
תוכל לטמון את הצעת הנישואין בחפיסת קלפים. במהלך המשחק חלק לבת הזוג קלף שעליו הדבקת את הצעת הנישואין או טבעת אירוסין; שחקו משחק עם משימות כדוגמת מונופול או "אמת או חובה" והפוך את אחת המשימות להצעה מפתיעה; צור משחק סמני דרך עם פתקים מאתר לאתר בבית, שיוביל אל חדר מואר בנרות ובו הציעו את ההצעה; ועוד כיד הדמיון הטובה עליך.

בפיקניק רומנטי
תכנן פיקניק זוגי ביום חופשה משותף – בחורשה נעימה, בפארק העירוני או על שפת הים. דאג לתפאורה מתאימה: מחצלת, סל עם ארוחה קלה, בקבוק יין וקינוח מפנק. את ההצעה תוכל לשלב כתובה בתוך הקינוח, או בעל פה, כשברגע המתאים תשלוף את קופסת הטבעת ותאמר משהו בנוסח – הייתי רוצה לבלות אתך את כל ימי – התינשאי לי?

בחופשה בצימר רומנטי
קח את בת הזוג לצימר נבחר ודאג מבעוד מועד לבקבוק יין, נרות ופרחים שיחכו לכם שם. את ההצעה תוכל ליזום בכל אחד מהרגעים הקסומים של החופשה – במרפסת מול הנוף, בארוחת הבוקר המפנקת, לאחר בילוי משותף בג'קוזי או מיד עם הגיעכם, כשכיתוב מתאים מונח על המיטה או מתנוסס על בלונים הממלאים את הצימר.

בחו"ל
נסיעה לחו"ל מהווה עבור רבים יציאה מבורכת מן השגרה של העבודה וסופשבוע רומנטי באחת מערי אירופה למשל יכול להיות תפאורה מושלמת להצעת נישואין. את הטבעת תוכל לשלוף בכל אתר מרשים שאליו תגיעו – על גבי גונדולה בתעלה בונציה, על ספסל כשמגדל אייפל ברקע או בחופשת סקי מושלגת. אם שניכם באמצע לימודים בחו"ל, אפשר דווקא לנצל את הטיסה המרגשת לביקור בארץ, ולהציע רגע לפני נחיתת המטוס.

על שפת הים
אם תרצה קהל רב ומריע להצעת הנישואין, תוכל לקחת את בת הזוג לשפת הים לבילוי קיצי ולהפתיע אותה עם שלט המשתלשל ממסוק ובו מתנוססת הצעתך. לקראת שקיעה, כאשר רק שניכם על החוף, עם רעש הגלים ברקע והשמים המאדימים באופק, תוכל לבקש ממנה לעצום את העיניים ולכתוב בחול: האם תהיי לי לעולמים? תוכלו להזמין גם ארוחה משובחת ולסעוד תחת שמי כוכבים או שתוכל להכין את השטח מבעוד מועד וליצור כתובת אבנים או נרות בחול.

בטיסה זוגית בשמי הארץ
תוכל לשכור מטוס פרטי שיטיס אתכם לטיסה זוגית בשמי הארץ, מלווה בבקבוק יין, שוקולדים ופרחים. אפשרות רומנטית אחרת היא טיסה בשמי הארץ בכדור פורח. עם תכנון מראש תוכל לדאוג לשלט ענק שבו תחזו מלמעלה, או לארוחה זוגית לסיום.

במסעדה
מסעדות רומנטיות יש בארץ בשפע. בחר מסעדה מצוינת ותאם עם הצוות כך שישאירו אתכם לבד ברגעים המרגשים. את ההצעה תוכל לטמון בתוך אחת המנות, על גבי בקבוק היין או בעזרת מלצרים מזמרים. אם תרצה להוסיף לחוויה, תוכל להזמין נגנים שינגנו עבורכם לצד השולחן שיר אהבה.

באוניברסיטה
אם שניכם תלמידי מכינות, והחברים מספסל הלימודים ליווי את התפתחות הקשר, תוכל להפתיע את אהובתך באחת ההפסקות. על הדשאים או באולם ההרצאות, אל מול כל החברים, תוכל לפנות אליה עם שלט ענק, או להבדיל, בפניה ישירה ופומבית.

הפתעה בתוך שגרת החיים
הצעה המשולבת בשגרת היומיום עשויה לרגש ולהפתיע לא פחות מהצעה בצימר, מלון או בשפת הים. תאר לך שאהובתך יוצאת בבוקר וכשהיא מרימה את עיניה בפקק בדרך לעבודה היא מגלה שלט עם שמה התוהה – האם תסכימי? כשהוא חתום על ידך. תוכל להפתיע את בת הזוג בעבודה, כאשר כל הצוות מוזמן לישיבה ואתה מופיע עם ורד וטבעת. אפשרות נוספת היא לצאת למופע בידור שבמהלכו "תיעלם" לשירותים ותופיע על הבמה עם הצעתך.

הצעת נישואין מיוחדת ומרגשת היא פתיח נפלא לחיי זוגיות ארוכים ומפתיעים! בשעה טובה!
 
חינם! סדרת טיפים עם הדברים הקטנים שעושים את ההבדל ישירות אליכם למייל -
הצטרפו וגלו גם אתם.
שם
דוא"ל